Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw


Sposoby przyjmowania i załatwiania spraw


Muzeum jest otwarte dla zwiedzających codziennie (oprócz poniedziałków) w godzinach od 10.00 do 16.00. W weekendy od kwietnia do końca września w godzinach od 10.00 do 18.00.


Praca i służba w administracji Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach trwa od godz. 7.30 do godz. 15.30 od poniedziałku do piątku.


Korespondencja wpływająca rejestrowana jest w sekretariacie muzeum, a następnie po zadekretowaniu przez dyrektora przekazywana do załatwienia według właściwości do określonej komórki organizacyjnej. Za realizację zadania należącego do kilku komórek organizacyjnych odpowiedzialna jest ta komórka, dla której jest to zadanie podstawowe w myśl regulaminu organizacyjnego Centralnego Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach. Pisma wychodzące są parafowane przez kierownika komórki organizacyjnej załatwiającej daną sprawę a następnie podpisywane przez dyrektora. Wysyłka korespondencji poza Centralne Muzeum Pożarnictwa w Mysłowicach następuje po wcześniejszym odnotowaniu tego faktu w rejestrze kancelaryjnym.

Informacja wytworzona przez:
Paweł Gąsiorczyk
email: pkgasiorczyk@cmp-muzeum.pl tel.:admin
, w dniu:  14‑01‑2015 10:06:00
Informacja wprowadzona do BIP przez:
Paweł Gąsiorczyk
email: pkgasiorczyk@cmp-muzeum.pl tel.:admin
, w dniu:  14‑01‑2015 10:06:00
Data ostatniej aktualizacji:
14‑01‑2015 12:37:41
Ilość wyświetleń:
Trwa wczytywanie
Wczytywanie danych...
Lp. Rodzaj zmiany Data aktualizacji Wytworzono przez Wprowadzono przez Akcje
Wczytaj kolejne wersje artykułu
Pokaż archiwalne komunikaty publikowane na tej stronie